Eğitim Fakültesi Oryantasyon Programı


2023-2024 Akademik Yılı Oryantasyon Programı

Değerli öğrencilerimiz,

Fakültemize, Üniversitemize ve tarihi dokusu ve kültür birikimiyle ülkemizin önemli şehirlerinden biri olan, adeta bir açık hava müzesi Edirne’mize, Üniversitemize ve Fakültemize hoş geldiniz.

Fakültemizdeki lisans programlarımızı tercih ederek ailemize katılımınızdan dolayı sizleri kutluyorum.

Fakültemizde geçireceğiniz 4 yıllık süreçte sizleri daha etkin kılmak ve üniversitemizi ve Fakültemizi daha ilk haftadan itibaren yakından tanımanızı sağlamak ve ileride ihtiyaç duyacağınızı düşündüğümüz bilgilere daha ilk günlerde ulaşmanıza olanak sağlamak için her yıl olduğu gibi bu yıl da akademik takvimde eğitim öğretimin başladığı ilk hafta içinde oryantasyon programı gerçekleştirilecektir. Sizlere gerekli bilgileri sunmak için aşağıdaki tanıtım videolarını hazırladık. Ayrıca üniversite ve Fakülte tanıtıp kitapçıklarına ulaşabileceğiniz linklere yer verdik. Uluslararası öğrencilere ve özel gereksinimli öğrencilere yönelik özel dokümanlar/videolar hazırladık. Fakültemizde gerçekleştirilecek olan oryantasyon programı ile eğitim hayatınız süresince gereksinim duyacağınızı düşündüğümüz konulara ilişkin bilgilendirmeler yapılacaktır. Temel dileğimiz, fakülte yaşamınızı olabildiğince kolaylaştırmaktır.

İlerleyen süreçlerde herhangi bir konuda yardım veya bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda sınıfınız için atanmış akademik danışmanlarınıza daima başvurabileceğinizi hatırlatmak isterim. Ayrıca istek, öneri, dilek ve şikâyetlerinizi sınıf temsilcileriniz aracılığı ile veya Fakültemiz web sayfasında yer alan Rektörlükçe hizmete sunulan Öneri ve Şikâyet Sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Fakültemiz Öneri ve Şikâyet formunu da doldurabilirsiniz.

2023-2024 eğitim öğretim yılının güzel bir dönem olmasını temenni eder, öğrenim yaşantınız boyunca başarılar dilerim.

Prof. Dr. Sevinç SAKARYA MADEN
Dekan V.                  

                     Resim

                     

Tanıtım Materyalleri
* Trakya Üniversitesi Tanıtım Katalogları: 1 | 2

İletişim Bilgileri
Öğrenci işleri e-posta:  ogr05@trakya.edu.tregitimfak@trakya.edu.tr
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Danışman İletişim Adresleri (Güncelleniyor...)
Bu içerik 25.08.2023 tarihinde yayınlandı ve toplam 5696 kez okundu.