Anketler ve Mezun İzleme

Eğitim Fakültesi Anketler ve Mezun İzleme Komisyonu Alt Kurulu, 30.12.2020 tarihli fakültemiz yönetim kurulu kararıyla kurulmuştur. Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevinç MADEN tarafından, Anketler ve Mezun İzleme Komisyonu Alt Kurulunda görev dağılımı;  Başkan Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÖZKAN, Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Kutay UZUN, Yönetici Üye Doç. Dr. Levent VURAL , Sekreter Arş. Gör. Sefa UYANIK ve Anabilim dalları sorumlu üyeler Dr. Öğr. Üyesi Hakan GÜLDAL,  Dr. Öğr. Üyesi Ebru SELÇİOĞLU DEMİRSÖZ,  Dr. Öğr. Üyesi Fatih DERELİ,  Dr. Öğr. Üyesi Dilek GİRİT YILDIZ,  Dr. Öğr. Üyesi Selmin ÇUHADAR, Dr. Öğr. Üyesi Emel SİLAHSIZOĞLU, Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AKKUŞ ÇUTUK, Öğr. Gör. Dr. Sezgin KONDAL, Öğr. Gör. Dr. Gül SAKARYA, Arş. Gör. Dr. Selma AKOL GÖKTAŞ, Arş. Gör. Dr. Mehpare SAKA, Arş. Gör. Dr. Erhan VATANSEVER, ve Doç. Dr. Figen GİRGİN olarak belirlenmiştir.

Anketler ve Mezun İzleme Komisyonu Alt Kurulu, Öğrencilerimize ve Mezunlarımıza uygulanan anketler ile Akreditasyon çalışmaları ve Kalite politikası kapsamındaki komisyonlarımızın gelişmesini ve ilerlemesini sağlamak ve fakültemiz anabilim dalları  olarak gerekli iyileştirmeleri yapmak için hizmet etmektedir.

Anket Sonuçları:
  
Öğretmenlik Uygulaması Anket Sonuçları
   Öğretim Elemanı Ders Değerlendirme Anket Sonuçları
   Öğrenci Memnuniyet Anket Sonuçları
   Uzaktan Eğitim Süreci Anket Sonuçları
  
Öğrenci Program Değerlendirme Anketi Sonuçları (Soru Bazlı) 2022
   Öğrenci Program Değerlendirme Anketi Sonuçları (Bölüm Bazlı) 2022
   İdari Personel Memnuniyet Anketi Sonuçları 2022Toplantılar ve Faaliyetler

Fakültemiz Anketler ve Mezun İzleme Komisyonu Alt Kurulu Yıl Sonu Durum Değerlendirme ve Yeni Yıl Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi

*
Fakültemiz Anketler ve Mezun İzleme Komisyonu Alt Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

* Eğitim Fakültesi Anketler ve Mezun İzleme Komisyonu Alt Kurulu Çevrim İçi Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Bu içerik 25.10.2021 tarihinde yayınlandı ve toplam 1204 kez okundu.