S
ETKİLİ ÖĞRETİM ve ÖĞRENMEYİ GELİŞTİRME YOLLARI 1
1 Haziran 2023 tarihinde saat 14.00 de T. Ü. Eğitim Fakültesi Dekanlık Binası Toplantı Salonunda Sınıf Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Elemanlarına Dr. Öğr. Üyesi Banu YAMAN ORTAŞ tarafından " ETKİLİ ÖĞRETİM ve ÖĞRENMEYİ GELİŞTİRME YOLLARI 1" başlıklı bir seminer verilecektir.
Seminer Fakültemizde yeni kurulmuş olan Öğretme ve Öğrenmeyi Geliştirme Komisyonun ilk etkinliğidir.
![Resim](https://bys.trakya.edu.tr/file/open/51126702)
Bu içerik 26.05.2023 tarihinde yayınlandı ve toplam 250 kez okundu.