2023-24 Pedagojik Formasyon Ders Programları

T.Ü.

EĞİTİM FAKÜLTESİ

2023-2024

MEZUNLARA PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKA PROGRAMI

GÜZ DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI


Öğrenci Numaraları ve Microsoft Teams Programı hakkında 13 Ekim 2023'te açıklama yapılacaktır.

 

                Yüz yüze/ Örgün

Ders

Öğretim Üyesi

Grup

Gün ve Saat

Yer/Derslik

 

 

 

 

 

 

 

Sınıf Yönetimi

Grup A

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Yar Ali METE

Matematik

Muhasebe ve Finansman

Bilişim Teknolojileri

Çocuk Gelişimi

İngilizce

Beden Eğitimi 

Konaklama ve
Seyahat Hizmetleri

Yiyecek İçecek Hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 

Cumartesi

09:30–11:20

 

Eğitim Fakültesi

Mehmet Akif Ersoy Eğitim Binası Konferans Salonu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sınıf Yönetimi

Grup B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Kenan ÖZDİL

Türk Dili ve Edebiyatı

Müzik

Grafik Tasarım

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Felsefe

Sosyoloji

Biyoloji

Fizik

Kimya / Kimya Teknolojisi

Sağlık/Sağlık

Hizmetleri

Elektrik Elektronik

Tarih

Coğrafya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cumartesi

13:00–14:50

Eğitim Fakültesi

Mehmet Akif Ersoy Eğitim Binası Konferans Salonu

 

Özel Öğretim Yöntemleri

Grup I

 

Doç. Dr. Muharrem ÖZDEN

Türk Dili ve Edebiyatı

Müzik

Grafik Tasarım

Cumartesi

09:30–12:20

Süreyya Yusuf AMFİSİ

 

Özel Öğretim Yöntemleri

Grup 2

 

Prof. Dr. İsmail KILIÇ

Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi

Felsefe

Sosyoloji

 

Cumartesi

09:30–12:20

 

A8

 

 

Özel Öğretim Yöntemleri

Grup 3

 

 

Dr. Öğr. Üyesi Sertaç ARABACIOĞLU

Biyoloji

Fizik

Kimya / Kimya Teknolojisi

Sağlık/Sağlık

Hizmetleri

Elektrik Elektronik

 

 

Cumartesi

09:30–12:20

 

 

Halide Edip Adıvar AMFİSİ

Özel Öğretim Yöntemleri

Grup 4

Doç. Dr. Sabri Can SANNAV

Tarih

Coğrafya

Cumartesi

09:30–12:20

Dede Korkut AMFİSİ

 

Özel Öğretim Yöntemleri

Grup 5

 

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Zeki AYDOĞDU

Matematik

Muhasebe ve Finansman

Bilişim Teknolojileri

 

Cumartesi

13:00–15:50

 

Ş. Mehmet Birol AMFİSİ

Özel Öğretim Yöntemleri

Grup 6

Dr. Öğr. Üyesi Yakup Burak

Çocuk Gelişimi

 

Cumartesi

13:00–15:50

Halide Edip Adıvar AMFİSİ

 

 

 

 

Özel Öğretim Yöntemleri

Grup 7

 

 

 

 

Öğr. Gör. Sezgin KONDAL

İngilizce

Beden Eğitimi 

Konaklama ve
Seyahat Hizmetleri

Yiyecek İçecek Hizmetleri

 

 

 

 

Cumartesi

13:00–15:50

 

 

 

 

Farabi AMFİSİ

Çevrimiçi /Online (Microsoft Teams Programı üzerinden)

Ders

Öğretim Üyesi

Grup

GünveSaat

Yer/Derslik

Öğretim İlke ve Yöntemleri

Doç. Dr. Gökhan ILGAZ

Tüm Öğrenciler

Pazar

09:30–12:20

Microsoft Teams

Eğitime Giriş

Dr. Öğr. Üyesi Kenan ÖZDİL

Tüm Öğrenciler

Pazar

13:00-15:50

Microsoft Teams

Rehberlik ve Özel Eğitim

Öğr. Gör. Levent GÖLLER

Dr. Öğr. Üyesi Feyza Nazan GÜNDÜZ

Tüm Öğrenciler

Pazar

16:10–19:00

Microsoft Teams

Bu içerik 11.10.2023 tarihinde yayınlandı ve toplam 10270 kez okundu.