Doç. Dr. Meltem ACAR GÜVENDİR Yürütücülüğünde "Tüm Yönleri ile Ölçek Geliştirme Süreci” Projesi/Etkinliği

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Meltem ACAR GÜVENDİR’in yürütücülüğünde, lisansüstü eğitim alan öğrencilere yönelik, “Tüm Yönleri ile Ölçek Geliştirme Süreci” konulu TÜBİTAK 2237-A bilimsel eğitim etkinliği başvurusu onaylandı.

Eğitim bilimleri ve öğretmen yetiştirme alanında lisansüstü eğitimini sürdüren öğrencilerin ölçek geliştirme sürecini tüm yönleriyle öğrenmeleri amacıyla TÜBİTAK 2237-A kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinliğe, Prof. Dr. Adnan ERKUŞ, Ankara Üniversitesi’nden Doç. Dr. Ergül DEMİR, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nden Doç. Dr. Durmuş ÖZBAŞI, Gaziantep Üniversitesi’nden Doç. Dr. Yeşim ÖZER ÖZKAN, Kocaeli Üniversitesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Fatih KEZER, Adıyaman Üniversitesi’nden Dr. Abdullah Faruk KILIÇ eğitici olarak katkıda bulunacaklardır.

Türkiye'deki eğitim bilimleri ve öğretmen yetiştirme programlarında lisansüstü eğitimlerine devam eden öğrencilerin hedef kitle olduğu etkinliğin başvuru tarihleri 04 Ekim-05 Kasım Ağustos 2021 olarak belirlenirken etkinlik 8-12 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru için https://forms.office.com/r/SzXswqXAVy adresinde yer alan formu doldurunuz. Etkinlik programı ve detaylarına ulaşmak için: http://tubitak2237.trakya.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Ek Resimler
Bu içerik 04.10.2021 tarihinde yayınlandı ve toplam 275 kez okundu.